Makaslı Platform Kiralama

Eskişehir Dünya Platform, akülü ve dizel olmak üzere ihtiyaç duyacağınız tüm makaslı platformlara ulaşabileceğiniz bir noktadır. Maksimum yüksekliğe ulaşabilen makaslı platformlar yukarıdayken ileri ve geri manevra da yapabilir.

Makaslı platform geçmiş zamanda insan gücü ile kullanılan merdiven, iskele tarzı malzemelerin teknolojiye ayak uydurulmuş halidir. Yüksekte yapılması gerekli olan her işte bireylere yardımcı olmakta öncü bir makinadır. Kişinin gerek yükselmesi gerek ileri geri koordinasyonunun kolaylıkla sağlayarak ulaşılması zor alanlarda her yöne doğru kolay erişim imkanı sunmaktadır.  

Bir diğer adıyla personel yükseltici olarak bilinen bu makinalar fabrika içlerindeki aydınlatma sistemine kolay ulaşım sağlamada, her hangi bir yüksekteki tabelaya ulaşmada, yüksekte yapılan çelik işindeki kaynak montajlarında ve bu gibi birçok alanda kullanımını günden güne arttırarak devam etmektedir. 

Makaslı platformalarımız, inşaat alanlarında, tadilat işlerinde, dış cephe temizliğinde, mantolamada, kargo firmalarında, depolama alanlarında sıklıkla tercih edilir. Koruma çerçevesi, ayarlanabilen yükseklik seçenekleri ile makaslı platform seçenekleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Dünya Platform İletişim Bilgileri

Adres: Gündoğdu Mah. Alpu yolu 2. Km Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0507 283 98 80

Saruhan Web