Platform Kiralama

Çıkması zor, ulaşması güç noktalarda Eskişehir manlift kiralama hizmetimizle yanınızdayız. Kullanım alanları ve satın alma maliyetlerini düşününce hemen her firmanın kiralama yöntemini seçtiği manliftlerde makaslı, teleskopik, sepetli platform gibi seçeneklerimiz mevcuttur.

Sökme, montaj, dış cephe temizliği yapmak, yüksek mesafelere ulaşmak, inşaatlarda insan ve eşyayı uzak mesafeye taşımak gibi amaçlarla kullanılan platformlar 8-22 Metre yüksekliğe sizi ulaştırır.

 

Şantiyeler, oteller, inşaat alanları, depolar gibi çok çeşitli kullanım alanına sahip olan platformlardan kiralayacağınızda önce ihtiyacınız analiz edilir. Ne kadar bir yüksekliğe ulaşacağı, ne kadar bir yük taşıyacağı, ne süre ile kullanacağınıza göre size en uygun platform belirlenir ve fiyat teklifi ile beraber size sunulur.

 

İster fabrika taşıyın, ister inşaat malzemesi ister fuar kurun isterseniz de arızalara ulaşması için personel yükseltici olarak kullanın, Dünya Platform her durumda yanınızdadır. Eskişehir kiralık platform sayesinde satın alma yüküyle karşı karşıya kalmadan iş süreniz boyunca kullanabileceğiniz tüm bakımları yapılmış hazır bir iş makiniz olur.

 

Platform kiralama yaparak önemli işlerinizde kullanacağınız bir iş makinesinin sadece yakıt giderinden sorumlu olursunuz. Platformda yaşanan arızalar, rutin bakımları, yedek parçası gibi her türlü masrafı dışarıda bırakarak sadece düzgün çalışır vaziyette bir platformu istediğiniz süreyle kullanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Dünya Platform İletişim Bilgileri

Adres: Gündoğdu Mah. Alpu yolu 2. Km Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0507 283 98 80

Görseller

Saruhan Web