Yorumlar

İsa 5 ay önce

İlgili personel , mükemmel hizmet :) Kaliteli ve ekonomik fiyatlarla almıs olduğumuz makinelerden çok memnun kaldık , herzaman calısabilinecek bir şirket teşekkürler Özge hanım

Zeynep 6 ay önce

Forklift kiralama memnuniyeti Geçenler kiralamış olduğumuz makinanizin kalite ve güvenirliği hakkinda yorum yapmadan gecmek istemedik. Her için cok tesekkur ederiz. Ayrica Özge Hanımın bize göstermiş olduğu ilgi ve alakaya da tesekkur eder sağlıklı çalışmalar dileriz.

İsa H. 6 ay önce

Teşekkürler Dış cephe temizliği hizmeti veren bir iş yapıyoruz. Her ihtiyacımızda bize platform sağlayan Dünya Platfom sayesinde personellerimiz iş güvenliğini sağlayarak çalışabiliyor. Teşekkür ederiz.

Cemil N. 6 ay önce

Teşekkürler Dünya Platform'dan 2. el forklift satın aldık. Bizi piyasadaki yüksek fiyatlardan kurtardılar. Hem az ödedik hem de sıfır ayarında bir iş makinemiz oldu. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Ahmet K. 6 ay önce

Teşekkürler Biz depomuzda ne zaman iş makinesine ihtiyaç duysak Dünya Platform imdadımıza yetişti. Hem ekonomik fiyatlar veriyorlar hem de makineler sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Herkese tavsiye ederiz.

Toplam 1 sayfa içerik arasından, 1. sayfa gösteriliyor.

Yorum Yap

Güvenlik Kodu
Saruhan Web